S131AH-2450S
S131AH-2450S Nearson Inc.
S131XX-2450S.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: ISM, NB-IoT, LoRa, Wi-Fi
Gain: 2dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 4.252" (108.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM, WiFi
Part Status: Active
на замовлення 323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: ISM, NB-IoT, LoRa, Wi-Fi, Gain: 2dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 4.252" (108.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, WiFi, Part Status: Active.