Продукція > S13 > S13BPHSM3TB
S13BPHSM3TB
Виробник:
на замовлення 416 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S13BPHSM3TB
Description: CONN HEADER SMD R/A 13POS 2MM, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 13, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Brass, Insulation Color: Natural, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin-Lead, Contact Finish - Post: Tin-Lead, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.217" (5.51mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Contact Length - Mating: 0.130" (3.30mm).
Інші пропозиції S13BPHSM3TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S13B-PH-SM3-TB Виробник : JST PH%20Series.pdf 06+
на замовлення 1000 шт:
S13B-PH-SM3-TB S13B-PH-SM3-TB Виробник : JST Sales America Inc. PH%20Series.pdf Description: CONN HEADER SMD R/A 13POS 2MM
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 13
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Detent Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Brass
Insulation Color: Natural
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Tin-Lead
Contact Finish - Post: Tin-Lead
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.217" (5.51mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Contact Length - Mating: 0.130" (3.30mm)