S14100032
S14100032 Wurth Elektronik
Wurth_Elektronik_S14100032.pdf
Виробник: Wurth Elektronik
Common Mode Chokes / Filters WE-LCB Toroid Line Filter
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 10A 21 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.516" L x 1.496" W (38.50mm x 38.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Інші пропозиції S14100032
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S14100032 S14100032 Виробник : Würth Elektronik S14100032.pdf Description: FIXED IND 150UH 10A 21 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.516" L x 1.496" W (38.50mm x 38.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 10 A