S14100033
S14100033 Würth Elektronik
S14100033.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: FIXED IND 15UH 15A 5 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 15 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 15A 5 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 15 A.