S14100036
S14100036 Würth Elektronik
S14100036.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: FIXED IND 56UH 17A 8.5 MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.417" L x 0.906" W (36.00mm x 23.00mm)
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.5mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 17 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 17A 8.5 MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.417" L x 0.906" W (36.00mm x 23.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.5mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 17 A.
Інші пропозиції S14100036
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S14100036 S14100036 Виробник : Wurth Elektronik S14100036.pdf Common Mode Chokes / Filters WE-SI 56uH 17A DCR=8.5mOhms