S1551AH-915S
S1551AH-915S Nearson Inc.
S1551AH-915S.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM
Gain: 2dBi
Termination: RP-SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.035" (204.10mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, Gain: 2dBi, Termination: RP-SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.035" (204.10mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active.