S161AH-868R
S161AH-868R Nearson Inc.
S161XX-868R_Dwg_11-02-11.PDF
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 868MHZ WHIP RA RP-SMA
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz
Applications: ISM
Gain: 2.5dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Right Angle
Height (Max): 6.299" (160.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 868MHz
RF Family/Standard: General ISM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 868MHZ WHIP RA RP-SMA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 867MHz ~ 869MHz, Applications: ISM, Gain: 2.5dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Right Angle, Height (Max): 6.299" (160.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 868MHz, RF Family/Standard: General ISM.