S161AH-915R
S161AH-915R Nearson Inc.
S161xx-915R_Dwg_7-21-15.pdf
Виробник: Nearson Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM
Gain: 2.5dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Right Angle
Height (Max): 6.299" (160.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP RA RP-SMA MAL, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, Gain: 2.5dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Right Angle, Height (Max): 6.299" (160.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: General ISM.