S18-2VPFF30-Q5
S18-2VPFF30-Q5 Banner Engineering
170670-3079133.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors S18-2 Series: Fixed Field; Range: 30 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук