S18-2VPFF50-Q5
S18-2VPFF50-Q5 Banner Engineering
170670.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors S18-2 Series: Fixed Field; Range: 50 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук