S18-2VPFF75-Q8
S18-2VPFF75-Q8 Banner Engineering Corporation
170670.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: S18-2 SERIES: FIXED FIELDRAN
Packaging: Bag
Sensing Distance: 2.953" (75mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.5ms
Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P
Connection Method: Connector
Light Source: Red LED
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: S18-2 SERIES: FIXED FIELDRAN, Packaging: Bag, Sensing Distance: 2.953" (75mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.5ms, Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Red LED.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S18-2VPFF75-Q8 S18-2VPFF75-Q8 Виробник : Banner Engineering 170670.pdf Photoelectric Sensors S18-2 Series: Fixed Field; Range: 75 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 4-pin M12 Integral QD