S1812-121K
S1812-121K API Delevan Inc.
page27_s1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 1.412 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 1.412 A.
Інші пропозиції S1812-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-121K S1812-121K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD .12uH 10%
товару немає в наявності
S1812-121K S1812-121K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD .12uH 10%