S1812-181K
S1812-181K API Delevan Inc.
page28_mils1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 180NH 1.29A 120MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 350MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 1.29 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 1.29A 120MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 350MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 1.29 A.
Інші пропозиції S1812-181K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-181K S1812-181K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD .18uH 10%