S1812-182K
S1812-182K Delevan
page28_mils1812.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 681MA 430MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 681 mA.
Інші пропозиції S1812-182K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-182K page28_mils1812.pdf
на замовлення 28000 шт:
S1812-182K S1812-182K Виробник : API Delevan Inc. page28_mils1812.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 681MA 430MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 681 mA