S1812-331K
S1812-331K API Delevan Inc.
page28_mils1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 952MA 220MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 240MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 952 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 952MA 220MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 240MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 952 mA.
Інші пропозиції S1812-331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-331K S1812-331K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors .33uH 10%