S1812-393K
S1812-393K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-393K S1812-393K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 39uH 10%