S1812-471K
S1812-471K API Delevan Inc.
page28_mils1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 470NH 802MA 310MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 205MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 802 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 802MA 310MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 205MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 802 mA.
Інші пропозиції S1812-471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-471K S1812-471K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD .47uH 10%