S1812-563K
S1812-563K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 235MA 3.6 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-563K S1812-563K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 56uH 10%