S1812-682K
S1812-682K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812-682K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-682K S1812-682K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 6.8uH 10%