S1812R-123K
S1812R-123K API Delevan
S1812-23080.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 12uH 10%
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD.
Інші пропозиції S1812R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-123K S1812R-123K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD