S1812R-182K
S1812R-182K API Delevan
S1812-23080.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 302 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-182K S1812R-182K Виробник : Delevan S1812.pdf RF Inductors - SMD 1.8uH 10%
на замовлення 26 шт:
Кількість Ціна
S1812R-182K S1812R-182K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM