S1812R-183K
S1812R-183K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-183K S1812R-183K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 18uH 10%