Продукція > S1C > S1C92160ZWGAC
S1C92160ZWGAC
Виробник:
Кварц 9,216 МГц 30 ppm 20 пФ HC-49S аналог GEYER KX-3H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1C92160ZWGAC