S1DXM-A4C10M-DC24V Panasonic Industrial Automation Sales
s1dxm_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
Packaging: Box
Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: 4PDT (4 Form C)
Termination Style: Plug In
Voltage - Supply: 24VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 10 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: 4PDT (4 Form C), Termination Style: Plug In, Voltage - Supply: 24VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Obsolete.