S1DXMA2C30MAC120V
S1DXMA2C30MAC120V Panasonic Industrial Automation Sales
s1dxm_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Packaging: Box
Delay Time: 0.2 Sec ~ 30 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In
Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V, Packaging: Box, Delay Time: 0.2 Sec ~ 30 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 7A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Obsolete.