S2-0R06F1 Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: S-2 0.06 OHM 1% LABEL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: 2615 J-Lead
Size / Dimension: 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2615
Resistance: 60 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: S-2 0.06 OHM 1% LABEL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: 2615 J-Lead, Size / Dimension: 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2615, Resistance: 60 mOhms.