Продукція > ODU > S22K0C-P16PFG0-650S
S22K0C-P16PFG0-650S
S22K0C-P16PFG0-650S ODU
S22K0C-P16PFG0-650S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 16
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.236" ~ 0.256" (6.00mm ~ 6.50mm)
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP SERIES K STRAIGHT, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 16, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.236" ~ 0.256" (6.00mm ~ 6.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Copper Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.