Продукція > ODU > S22L0C-P04MPH0-420S
S22L0C-P04MPH0-420S
S22L0C-P04MPH0-420S ODU
oduk_s_a0009021497_1-2295640.pdf
Виробник: ODU
Circular Push Pull Connectors
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG,SZ2,SRL,4P,SL, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 650V, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Color: Silver
Voltage Rating: 650V
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)