Продукція > ODU > S22L0C-P05MFGK-320S
S22L0C-P05MFGK-320S ODU
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP STRAIGHT PLUG, SER
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 5
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP STRAIGHT PLUG, SER, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 5, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.