Продукція > ODU > S22L0C-P05MPH0-520S
S22L0C-P05MPH0-520S
S22L0C-P05MPH0-520S ODU
S22L0C-P05MPH0-520S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP SERIES L STRAIGHT
Color: Silver
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 5
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Copper Alloy
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP SERIES L STRAIGHT, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 5, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Copper Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.