Продукція > ODU > S22L0C-P06MPH0-620S
S22L0C-P06MPH0-620S
S22L0C-P06MPH0-620S ODU
ODU_S22L0C_P06MPH0___0S-3011140.pdf
Виробник: ODU
Circular Push Pull Connectors
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG,SZ.2,SER.L,6P, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Strain Relief, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 500V, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 6, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Color: Silver
Voltage Rating: 500V
Current Rating (Amps): 12A
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)