Продукція > ODU > S22L0C-P07MPN0-920S
S22L0C-P07MPN0-920S
S22L0C-P07MPN0-920S ODU
S22L0C-P07MPN0-920S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 2,
Color: Silver
Voltage Rating: 366V
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 7
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 2,, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Strain Relief, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 366V, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 7, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.