Продукція > ODU > S22L0C-P12MFG0-620S
S22L0C-P12MFG0-620S
S22L0C-P12MFG0-620S ODU
S22L0C_P12MFG0_620S.pdf
Виробник: ODU
Circular Push Pull Connectors Straight push-pull plug for bend relief
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG,SZ2,SERL,12P,, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 400V, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 12, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Color: Silver
Voltage Rating: 400V
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 12
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)