Продукція > ODU > S22L0C-P12MFG0-920S
S22L0C-P12MFG0-920S
S22L0C-P12MFG0-920S ODU
S22L0C-P12MFG0-920S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP PLUG,SZ.2,SER.L,12
Color: Silver
Voltage Rating: 400V
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 12
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP PLUG,SZ.2,SER.L,12, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 400V, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 12, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.