Продукція > ODU > S22L0C-P14PFG0-820S
S22L0C-P14PFG0-820S
S22L0C-P14PFG0-820S ODU
S22L0C-P14PFG0-820S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: ODU MINI-SNAP SERIES L STRAIGHT
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 14
Shell Size - Insert: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.276" ~ 0.323" (7.00mm ~ 8.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Copper Alloy
Shell Finish: Chrome
Написати відгук
Description: ODU MINI-SNAP SERIES L STRAIGHT, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Strain Relief, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 14, Shell Size - Insert: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.276" ~ 0.323" (7.00mm ~ 8.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Copper Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.