S242N6R8D502CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Safety_Certified_S2.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1808
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Capacitance: 6.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 1808, Tolerance: ±0.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Capacitance: 6.8 pF.