Продукція > HENLV POWER > S24TD1515-1WH2
S24TD1515-1WH2
S24TD1515-1WH2 HenLv Power
a1cb3b604a6c73913806bedcd460374c.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2X15V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 25.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 33mA, 33mA
Voltage - Input (Min): 22.8V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2X15V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 25.2V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 33mA, 33mA, Voltage - Input (Min): 22.8V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.