Продукція > HENLV POWER > S24TD2415-1WH2
S24TD2415-1WH2 HenLv Power
1629940306535831.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 24V 15V 1W
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук