Продукція > WEST POL > S25-TT-C100-150BK
S25-TT-C100-150BK
S25-TT-C100-150BK WEST POL
S25-TT-C100-150BK.pdf
Виробник: WEST POL
Category: DC Power Cords
Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 socket; straight; black; 1.5m
Connector variant: straight
Insulation colour: black
Rated voltage: 100V
Max. operating current: 5A
Cable length: 1.5m
Cable outside dimensions: Ø3.95mm
Operating temperature: -20...70°C
Shield structure: tinned copper braid
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Power Cords, Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 socket; straight; black; 1.5m, Type of connection cable: mains DC, Cable structure: 1x1mm2, Number of cores: 1, Core section: 1mm2, Cable/adapter structure: cables; DC 5,5/2,5 socket, Connector variant: straight, Insulation colour: black, Rated voltage: 100V, Max. operating current: 5A, Cable length: 1.5m, Cable outside dimensions: Ø3.95mm, Operating temperature: -20...70°C, Wire cross-section shape: round, Wire insulation material: PVC, Shield structure: tinned copper braid.