Продукція > WEST POL > S25-TT-C100-300WH
S25-TT-C100-300WH
S25-TT-C100-300WH WEST POL
S25-TT-C100-300WH.pdf
Виробник: WEST POL
Category: DC Power Cords
Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 socket; straight; white; 3m
Operating temperature: -20...70°C
Shield structure: tinned copper braid
Insulation colour: white
Core section: 1mm2
Cable outside dimensions: Ø3.95mm
Number of cores: 1
Cable structure: 1x1mm2
Max. operating current: 5A
Cable length: 3m
Rated voltage: 100V
Connector variant: straight
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Category: DC Power Cords, Description: Cable; 1x1mm2; cables,DC 5,5/2,5 socket; straight; white; 3m, Operating temperature: -20...70°C, Shield structure: tinned copper braid, Insulation colour: white, Core section: 1mm2, Cable outside dimensions: Ø3.95mm, Number of cores: 1, Cable structure: 1x1mm2, Max. operating current: 5A, Cable length: 3m, Rated voltage: 100V, Cable/adapter structure: cables; DC 5,5/2,5 socket, Wire cross-section shape: round, Type of connection cable: mains DC, Wire insulation material: PVC, Connector variant: straight.