S2520X500C
S2520X500C Tri-Star Industries, Inc.
S2520X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, 1/4"-20 THREAD
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 3750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, 1/4"-20 THREAD, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції S2520X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S2520X500C S2520X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_SH_Series-1901137.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, 1/4"-20 Thread Size, 0.500" Long