S2528X500C
S2528X500C Tri-Star Industries, Inc.
S2528X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, 1/4"-28 THREAD
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm)
Type: Insert
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, 1/4"-28 THREAD, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm), Type: Insert.
Інші пропозиції S2528X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S2528X500C S2528X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_SH_Series-1901137.pdf Mounting Fixings SC Series Insert, 1/4"-28 Thread Size, 0.500" Long