S2AL101W330M1S1001W Johanson Dielectrics Inc.
SLC_DS.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 33PF 100V SMD
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Low Profile, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: T
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 100V SMD, Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Low Profile, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: T, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.