S2AP101B220M1S2001W Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-catalog_pkeOPcp.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22PF 100V SMD
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Capacitance: 22 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 100V SMD, Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.51mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Capacitance: 22 pF.