S2EX-Z-24-5
S2EX-Z-24-5 LABOR-ASTER
LABOR-ASTER folder_en.pdf S2Ex-Z_en.pdf
Виробник: LABOR-ASTER
Category: Measuring Conv. and Signal Isolators
Description: Converter: isolating power supply-repeater; 24VAC/DC; 24VDC
Conform to the norm: ATEX Ex
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Type of converter: isolating power supply-repeater
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 22.5x114.5x99mm
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Kind of output 1: 0...10V
Kind of input 1: 24V AC/DC