Продукція > YETDA > S300TB1G-H
S300TB1G-H YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 500~1000mcd; 465~475nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G-H YETDA OLN.3m1000
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
LED; THT; 3mm; blue; 500~1000mcd; 465~475nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G-H YETDA OLN.3m1000, кількість в упаковці: 1000 шт.