S300TB1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 400~700mcd; 465~470nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G YETDA OLN.3m0700
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 2210 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TB1G YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 400~700mcd; 465~470nm; 30mA; 80°; 3.2~3.8V; -40~+85°C S300TB1G YETDA OLN.3m0700, кількість в упаковці: 1000 шт.