Продукція > YETDA > S300TB4G YETDA
S300TB4G YETDA
S300TB4G YETDA
info-oln.3w1800.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: S300TB4G RoHS LED; THT; 3mm; blue; 1800mcd; 460~475nm; 30mA; 15°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5435 шт:
Написати відгук
Технічний опис S300TB4G YETDA YETDA
Код виробника: S300TB4G RoHS LED; THT; 3mm; blue; 1800mcd; 460~475nm; 30mA; 15°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.