Продукція > YETDA > S300TB4G-H
S300TB4G-H YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 1200~2000mcd; 465~470nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear S300TB4G-H YETDA OLN.3w2000
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 3722 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; blue; 1200~2000mcd; 465~470nm; 30mA; 30°; 3.2~3.8V; -40°C~+85°C; waterclear S300TB4G-H YETDA OLN.3w2000, кількість в упаковці: 100 шт.