S300TB4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 1800mcd; 460~475nm; 30mA; 15°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TB4G YETDA OLN.3w1800
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 5435 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S300TB4G YETDA
LED; THT; 3mm; blue; 1800mcd; 460~475nm; 30mA; 15°; 2.8~3.8V; -20°C~+75°C; waterclear S300TB4G YETDA OLN.3w1800, кількість в упаковці: 500 шт.